Konstrukcje drewniane

Altany ze strzechy - konstrukcje drewniane

             Wykonane przez naszą firmę dachy z trzciny zostały zauważone i opublikowane w miesięczniku Majster w artykule „Altanka pod strzechą”. Jesteśmy również ekspertami na portalu: budujemydom.pl, gdzie udzielamy informacji na tematy związane z pokryciami trzcinowymi. Nasza firma udziela także porad, konsultacji i wyceny dachów trzcinowych dla klientów indywidualnych, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji publicznych.

Dachy z trzciny konstrukcje drewniane

         Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji drewnianych architektury ogrodowej i przydomowej. Wykonujemy altany, garaże, wiaty, pomieszczenia gospodarskie, domki letniskowe, zadaszenia tarasów. Posiadane maszyny oraz doświadczenie pozwala na wykonanie obiektów o skomplikowanych kształtach i nietypowych wymiarach. Przy projektowaniu konstrukcji z drewna używamy specjalistycznego oprogramowania Ciesielskiego firmy Weto AG.
Wykonujemy pokrycia dachowe z blachy, gontu, dachówki, poliwęglanu komorowego i oczywiście z trzciny. Używany materiałów o najwyższej jakości i sprawdzonych, gwarantując najwyższą jakość wykonania.
Jesteśmy w stanie wykonać nietypowe konstrukcje z drewna o skomplikowanych kształtach zgodnie z wizją inwestora. Przed posadowieniem konstrukcji wyznaczamy poziomy i wylewamy fundamenty lub podstawy betonowe.

Wykonujemy kompleksowo altany kryte trzciną, wiaty, domki, garaże, tarasy, elementy architektury ogrodowej oraz konstrukcje drewniane dachów. Konstrukcje drewniane wykonujemy z drewna ciętego do kantu lub z drewna okrągłego ( tzw. bali). Do wykonania konstrukcji drewnianych używamy materiałów najwyższej jakości. Do projektowania konstrukcji z drewna używamy profesjonalnego oprogramowania ciesielskiego.

Scroll to Top